Domů

Domů Kariéra Obchodní zástupce pro německý trh

Obchodní zástupce pro německý trh

28.6.2017

Pracovní náplň:

Naše firma patří mezi přední dodavatele strojů a náhradních dílů pro plastikářský průmysl v České republice.
Jako součást týmu budete za úkol vyhledávát nové zákazníky na německém trhu. Hledáme osobnost,
která je cílevědomá a dokáže naše výrobky nabízet i na zahraničním trhu.

Požadujeme:

- vzdělání technického směru

- aktivní znalost německého jazyka

- schopnost samostatné tvůrčí práce

- zodpovědnost, samostatnost, cílevědomost, časovou flexibilitu

- výbornou komunikační schopnost

- řidičský průkaz skupiny B

- znalost práce na PC ( Windows, Outlook, Excel, Word )

Nabízíme:

- plné zaškolení do našeho oboru

- služební automobil, notebook, telefon

- zaměstnanecké benefity

- práce na plný úvazek

- volná pracovní doba

- možnost nadstandardního výdělku

- platové ohodnocení 30.000 - 95.000 Kč / měs.

Datum nástupu:   Dle dohody
Pracovní úvazek:   Plný úvazek
Požadované vzdělání:  minimálně střední všeobecné vzdělání s maturitou

Adresa pro zasílání životopisů j.habetinkova@boco.cz (do předmětu zprávy napište "obchodní zástupce")