Domů

Domů Kariéra Asistentka pro oddělení zahraničního obchodu

Asistentka pro oddělení zahraničního obchodu

31.8.2018

Náplň práce:

- administrativní podpora oddělení zahraničního obchodu
- komunikace se zákazníky
- zajišťování zahraničních pracovních cest
- zabezpečování zahraničních veletržních expozic

Požadujeme:

- aktivní znalost anglického a španělakého jazyka
- schopnost samostatné tvůrčí práce
- zodpovědnost, samostatnost, cílevědomost, flexibilitu
- schopnost týmové práce
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost práce na PC (Windows, Outlook, Excel, Word)
- odolnost proti stresu a schopnost dodržování stanovených termínů
- min. SŠ vzdělání
- loajalitu

Nabízíme:

- zázemí úspěšné a rozvíjející se české společnosti
- zajímavé platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity

Datum nástupu:   Dle dohody
Pracovní úvazek:   Plný úvazek
Požadované vzdělání:  minimálně střední všeobecné vzdělání s maturitou

Adresa pro zasílání životopisů obchod@boco.cz (do předmětu zprávy napište "asistentka")